Tento web používá cookies. Tím, že na webu setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více se dozvíte zde.

KONTAKTY FAQ

 

REFERENCE ZÁKAZNÍKŮ

           

 

 

 

 

 

 

 

"Dobrý den, koupili jsme si od Vás vánoční stromeček Borovice Colorado a musím uznat, že vypadá opravdu jako živý. Díky hustotě větviček jej není třeba přezdobovat a posílám fotku naší výzdoby. Montáž byla snadná dle návodu. Balení v pevné kartonové krabici, do které po Vánocích můžeme stromeček opět hezky zabalit a skladovat je super. 

Děkujeme a ať se daří."

J.Mikulka, Plzeň 

 

 

 

NEJSTROMEČKY.cz
TY NEJKRÁSNĚJŠÍ UMĚLÉ VÁNOČNÍ STROMEČKY

ONLINE PRODEJ TĚCH NEJKRÁSNĚJŠÍCH UMĚLÝCH VÁNOČNÍCH STROMKŮ, VĚNCŮ A GIRLAND, JAKÉ SE JEN NA SVĚTĚ VYRÁBĚJÍ.V NAŠÍ NABÍDCE NALEZNETE JAK KLASICKÉ UMĚLÉ VÁNOČNÍ STROMKY, TAK I MODERNÍ REALISTICKÉ 3D STROMEČKY, KTERÉ JSOU NA PRVNÍ POHLED TAKŘKA K NEROZEZNÁNÍ OD ŽIVÝCH STROMKŮ. NA VÝBĚR MÁME CELOU ŘADU VELIKOSTÍ OD MALÝCH STROMKŮ, PO NĚKOLIKAMETROVÉ STROMY. 
PRVNÍ VÁNONÍ STROMEČEK V ČECHÁCH SE ROZZÁŘIL V PRAZE ROKU 1812 U DOMU ŘEDITELE, REŽISÉRA A HERCE STAVOVSKÉHO DIVADLA jANA KARLA LEIBLICHA, JEŽ CHTĚL UKÁZAT KRÁSU "TANNENBAUMU", JAK JEJ POZNAL V RODNÉ MOHUČI, A ZÁROVEŇ PŘIPRAVIT SVÝM PŘÁTELŮM NA KAŽDOROČNĚ POŘÁDANÉM VÁNOČNÍM VEČÍRKU HEZKÉ PŘEKVAPENÍ. VELMI BRZY PAK VÁNOČNÍ STROMEK ZAČALA STROJIT ČESKÁ ŠLECHTA A V MĚŠŤANSKÝCH RODINÁCH ZCELA ZDOMÁCNĚL VE 40. LETECH 19. STOLETÍ. ZDOBIL SE CUKROVÍM, LIDOVÝMI VÝTVORY ZE DŘEVA, PERNÍKU NEBO PEČIVA, JABLÍČKY, OŘÍŠKY ČI PLODY MOCHYNĚ.
 
 

ONLINE PRODEJ

NEJSTROMEČKY

ZÁKAZNICKÝ SERVIS